Montérkový hold pre kapitána

Autor: Tomáš Makatúra | 14.9.2011 o 8:00 | Karma článku: 12,78 | Prečítané:  2423x

Bratislavské letisko privítalo rakvu kapitána Demitru v montérkach. Také chrapúňstvo, neokrôchanosť,  nedôstojnosť a nedostatok taktu k človeku, ktorému celé Slovensko prejavuje úctu nikto nečakal. Česi niesli svojich zlatých hokejistov na pleciach čestnej stráže, letisko M.R. Štefánika poslalo robotníkov v montérkach a voz na prepravu batožiny...

Fakt by som chcel vedieť meno človeka, ktorý o tomto rozhodol! Nepochybujem, že už len z personálu letiska by sa prihlásili v najlepšom obleku oháknutí dobrovolníci, ktorí by zadarmo a na vlastných rukách odniesli rakvu zlatého Demitru.

Bratislave takto prischla len provinčná hrubosť a netaktnosť. Manažéri letiska nepochopili chvíľu, kedy musia ísť batožinové maniere bokom a z istého momentu konkrétneho otvorenia nákladného priestoru sa stáva historická chvíľa na ktorú sú citlivé tisíce Slovákov. Stačilo zapnúť trochu empatie a veľkosti ducha... už je neskoro. Možno raz aj na bratislavskom letisku niekomu dojde, že nie len recepcie sú príležitosťou na veľkoleposť a vhodný odev. Asi by im mali odporučiť kurzy etiky, hoci táto situácia sa pohybuje viac v oblasti mimo zmyslového vnímania a buď to v človeku je, alebo nie...

Je mi ľúto a hanbím sa za motérkový sprievod nášho kapitána. Hádam tí chlapi nevhodne oblečení v pracovnom vedeli akú cennosť nakladajú na batožinové vozítko.

My ostatní to vieme a odkazujeme, že by sme svojho Demitru preniesli na pleciach hoci aj do Trenčína rovno z Ruska, aby sa na Bratislavskom letisku nemuseli znemožňovať trapasmi.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Koľko vzdelaných a talentovaných ľudí si môže Slovensko odpáliť?

Neútočme na seba, nepoužívajme slovník, ktorý nás vracia do obdobia mečiarovského gádžovstva, povinnosťou politikov je krajinu kultivovať.

PRIMÁR

Prečo by ste nemali ísť spať nahnevaní

Vedci objavili spôsob, ako sa lepšie vyrovnať so zlými spomienkami.


Už ste čítali?