Montérkový hold pre kapitána

Autor: Tomáš Makatúra | 14.9.2011 o 8:00 | Karma článku: 12,78 | Prečítané:  2435x

Bratislavské letisko privítalo rakvu kapitána Demitru v montérkach. Také chrapúňstvo, neokrôchanosť,  nedôstojnosť a nedostatok taktu k človeku, ktorému celé Slovensko prejavuje úctu nikto nečakal. Česi niesli svojich zlatých hokejistov na pleciach čestnej stráže, letisko M.R. Štefánika poslalo robotníkov v montérkach a voz na prepravu batožiny...

Fakt by som chcel vedieť meno človeka, ktorý o tomto rozhodol! Nepochybujem, že už len z personálu letiska by sa prihlásili v najlepšom obleku oháknutí dobrovolníci, ktorí by zadarmo a na vlastných rukách odniesli rakvu zlatého Demitru.

Bratislave takto prischla len provinčná hrubosť a netaktnosť. Manažéri letiska nepochopili chvíľu, kedy musia ísť batožinové maniere bokom a z istého momentu konkrétneho otvorenia nákladného priestoru sa stáva historická chvíľa na ktorú sú citlivé tisíce Slovákov. Stačilo zapnúť trochu empatie a veľkosti ducha... už je neskoro. Možno raz aj na bratislavskom letisku niekomu dojde, že nie len recepcie sú príležitosťou na veľkoleposť a vhodný odev. Asi by im mali odporučiť kurzy etiky, hoci táto situácia sa pohybuje viac v oblasti mimo zmyslového vnímania a buď to v človeku je, alebo nie...

Je mi ľúto a hanbím sa za motérkový sprievod nášho kapitána. Hádam tí chlapi nevhodne oblečení v pracovnom vedeli akú cennosť nakladajú na batožinové vozítko.

My ostatní to vieme a odkazujeme, že by sme svojho Demitru preniesli na pleciach hoci aj do Trenčína rovno z Ruska, aby sa na Bratislavskom letisku nemuseli znemožňovať trapasmi.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Politika, biznis, vplyv. O čo ide oligarchom v médiách

Odborník na komunikáciu a mediálne štúdiá Václav Štetka hovorí, že oligarchovia médiá skupujú výhradne kvôli svojim záujmom.

BANSKÁ BYSTRICA

V Banskej Bystrici otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke.

KOMENTÁRE

Držme sa my len Ruska! Veď aj tam je Západ

Váhanie a spor v otázke MiG-ov naznačujú dvojtvárnosť Slovenska.


Už ste čítali?